Fotograf Dominik Jedlička

Nerad píšu a už vůbec nerad píšu o sobě. Někde na webu jsem se  dočetl že je dobré psát o sobě jako by v třetí osobě ,, Pan Jedlička je skvělý fotograf a má rád lidi” UF, tak tohle asi nechcete číst.

Fotím tak dlouho, jako už nepiju, cca 10 let a jsem na to hrdý, vím že dělám něco co pro mě má vyšší hodnotu než jsou finance ,,fotím emoce” Takové emoce že když jsem tvořil tento web tak jsem si živě vzpomněl na každou jednu svatbu kterou jsem fotil, někdy mi to vehnalo až slzy do očí, jak byli některé momenty silné.

Jsem Svatební fotograf a fotím v Olomouci, ale ne jen v Olomouci, fotím kde je potřeba a nevadí mi vydat se za svatbou třeba až na Slovensko, ano, až tak jsem odvážný a houževnatý. Fotky jsou médium jako žádné jiné…… mají kouzlo vrátit vás v čase a vybavit si všechny ty úžasné momenty které jsem zažili. Neomezuji se jen na focení Svateb, fotím téměř všechno a když nemám co fotit tak fotím svou krásnou ženu, naše trhlé kočky, odvážnou fenku Polly nebo jen tak. Focení je má vášeň a zanedlouho budou mou další vášní naše první miminko.

Svatebních fotografů je opravdu hodně a každý hledá ve fotce něco jiné. Když jsem Já s Manželkou hledal svatebního fotografa, tak jsme nevěděli co máme hledat, ale dám vám TIP, až budete hledat Vy svatebního fotografa, třeba v Olomouci, tak koukejte na celé portfolio, né jen TOP fotky a Portréty, o tom svatba není…… svatba je svého druhu reportáž a mají v ní být opravdové emoce a jedinečné okamžiky, nebo tak to aspoň vnímám já.

Jak fotím já asi nebudu popisovat, ale řekl bych že je to reportážní styl se snahou zachytit jedinečné okamžiky a když je to potřeba nebojím se jít do kde jaké šílenosti. Jsem pro každou srandu, člověk by se neměl stydět za to jaký doopravdy je nebo jaké má kořeny. Žijeme jen jednou tak žijme naplno.

Každý rok přijímám jen určitý počet focení, proto že focení je sice má vášeň, ale potřebuji mít prostor i pro svou skvělou ženu, chlupaté mazlíčky a taky pro svou dceru Elišku. Tak a to by asi stačilo o mě, nemyslíte? a já jdu zase fotit

Váš Dominik 

Dočetli jste až sem a neutekli jste? tak to máte za dva Bludišťáky. Tohle jsem v kostce tedy Já a pokud si mě vyberete, tak rád převyprávím fotkami i váš Výjimečný den (pokud bude volný termín a nebo nebudu někde s rodinnou) Napište mi do formuláře a já se vám mile rád ozvu.

Scroll to Top