Novinky pro rok 2024 nejen pro Svatby

Rozhodl jsem se tento rok udělat něco inovativního, a proto vám tímto chci představit nové doplňkové služby pro rok 2024.

  • Jako první novinka kterou jste někteří z vás mohli vidět na svatebních veletrzích, je ,,Fotostrom“ a co že to vlastně je? Je to strom se světýlky, na kterém můžete sdílet s kamarády své zážitky.
  • Zašlete mi 50 digitálních fotografii, já je převedu do čtvercové kompozice, podle potřeby poupravím a lehce barevně z edituji. Hotový fotostrom si můžete vyzvednout před akcí, případně ho mohu dovést na místo přímo já. 
  • 360°   Buďte originální a nebojte se stromek prezentovat v prostoru, proto že se na fotografie dá dívat ze všech stran.                             

Cena tohoto fotostromu je 3000,-

Svatební fotokniha pro maminky

Víte jak se dávají takové ty dárky, jako ,,poděkování za Dceru“ ,,Poděkování za Syna“??  Udělejte rodičům, nebo svým blízkým, opravdovou radost. Vytvořil jsem pro vás ve spolupráci s Dědovou dílnou opravdu dokonalý dárek ,,pro maminky“

  • ,,Fotokniha pro maminky“ je založena na fotoalbu ,, pro maminky“ kde maminka najde průřez vašim svatebním dnem. Říkáte si ,,hmm, to není nic nového“ a když vám řeknu, že album předáte ještě ten den na svatbě? Zní to už zajímavěji?
  • Průběžně si stahuji fotografie na vaši svatbě a kolem 16:00 udělám rychlý výběr a edit fotografii, pak fotografie vytisknu, vložíme je do krásného alba, formátu A5 a vy jej pak předáte svým blízkým, jako krásnou vzpomínku. 

Cena ,,fotoknihy pro maminky“ je 3500,-

Věřím že ta radost maminek bude k nezaplacení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Scroll to Top